Choď na obsah Choď na menu

V blízkosti objektu je vonkajší bazén s filtráciou a solárnym ohrevom vody s rozmermi cca 8 x 4 m a hĺbkou 120 cm. Súčasťou objektu je balkón 22 m dlhý na východnú stranu a dve terasy - otvorená slnečná a zastrašená, obe na južnú stranu pri bazéne.
V rekreačnom dome je ubytovanie v podkrovných izbách. Každá izba a apartmán majú sociálne zariadenie.
Na prízemí je spoločenská miestnosť, zariadená kuchyňa a sociálne zariadenia. Spoločenská miestnosť 45 m2 - jedáleň s barom - má východ cez francúzske okno na obe terasy a k bazénu.Nachádza sa tu plazmová TV so satelitným príjmom o.i. slovenských a českých programov, DVD prehrávač ,stolný futbal a šípky. Kompletne zariadená kuchyňa je k dispozícii ubytovaným hosťom na prípravu stravy. Má plynový sporák s elektrickou rúrou, kombinovanú chladničku s celkovým objemom 332 l, mikrovlnnú rúru, rychlovarnú kanvicu.
V suteréne je sauna s ochladzovňou,
 šatňou, sprchou a WC.
Objekt je napojený na obecný vodovod, je vykurovaný ústredným kúrením. Kotolňa je zariadená kotlom na plyn i tuhé palivo s možnosťou ohrevu teplej úžitkovej vody v 200 l bojleri.
Celý objekt má cca 500 m2 obytnej a úžitkovej plochy.

Poskytované služby:
V cene ubytovania je možnosť využitia vonkajšieho bazénu, záhradného grilu a nábytku, ohniska, záhrady na loptové hry,  WIFI pripojenie na internet v celom objekte vrátane priľahlého okolia.

Ubytovací poriadok RD Havlová